Vzdělávací on-line kurz

Chci zhubnout, co mi pomůže? Chci zlepšit zdraví, co mi pomůže?

ŘEŠENÍ, KTERÉ VÁS OHROMÍ.


Proměňte své tělo za 4 měsíce.

Vědecký průlom v boji proti obezitě a nemocem, který změní vše.

Víte, že existuje jedinečná, jednoduchá a ověřená cesta, jak získat zpět elán a novou životní energii bez hladovění a pilulek? 

Pamatujete, jak jste se cítili před 16 lety? Já si to pamatuji přesně. Stála jsem tam, kde nejspíš stojíte vy nyní – s přebytečnými kilogramy, zdravotními problémy, spala jsem špatně, cítila jsem se špatně a myslela si, že je to prostě součástí přechodu a toho, jak stárneme.

Pak jsem ale zjistila, že skutečný problém nespočívá v tom, co mnozí často (zejména ženy) považují za příčinu. Když jsem si uvědomila, co mému tělu chybí, a změnila podle toho své stravování, zásadně se mi změnil život.

Za 4 měsíce jsem se vrátila k původní váze a zbavila se zdravotních problémů, včetně špatného spánku.

Dnes, ačkoli od té doby uběhlo již 16 let, cítím se i nadále mnohem vitálněji než všichni moji vrstevníci kolem mě. Chci, abyste na této cestě plné objevů uspěli i vy a získali zpět plnohodnotný život, ve kterém budete vládnout sami sobě.

Helena Havránková

Diplomovaná zdravotní sestra | Autorka tohoto vzdělávacího kurzu

CESTA KE ZDRAVÍ BÝVÁ NĚKDY BOLESTIVĚ ZKRESLENÁ

Skutečnost je taková, že většina z těch, kteří se pokoušejí zhubnout, to dělá nesprávně.

 • Zdá se vám, že bez ohledu na to, kolik cvičíte, kolik diet jste vyzkoušeli, ta zatracená váha prostě nechce jít dolů?
 • Máte pocit, jako byste byli v pasti svého těla, neschopni se dostat z cyklu hubnutí a přibírání na váze?
 • Cítíte se unavení, vyčerpaní a postrádáte energii, kterou jste měli, když jste byli mladší?
 • Jste ztraceni v moři informací o výživě, cvičení a zdraví, nevíte, kterým radám věřit a které ignorovat?
 • Frustruje vás vaše oblečení, které již neodpovídá vaší současné postavě? 
 • Vaše noci jsou pro vás bitvou? Neustále se převalujete z jedné strany na druhou a hledáte způsob, jak usnout? Zdá se, že jste odsouzeni k nekonečným hodinám bdělosti a únavy.
 • Jste zoufalí ze zdravotních problémů, které se zdají být nekonečné? Jste unaveni z nespočtu návštěv u lékařů, které nevedou k žádnému výsledku?
 • Přepadají vás pocity beznaděje, když se díváte na hromadu léků na nočním stolku?

Toto je konec trápení. 

Vaši frustraci chápu, protože jsem si tím sama prošla. Ale také už vím, že existuje způsob, jak získat zpět zdravé tělo bez nadbytečných kilogramů a zdravotních problémů.

Ve vzdělávacím kurzu:

"Chci zhubnout, co mi pomůže? Chci zlepšit zdraví, co mi pomůže?"

vám budou odhalena fakta, nad kterými jste nejenže neuvažovali, ale mnohdy jste o nich neměli ani tušení.  I když to může znít neskutečně, máte šanci výrazně zlepšit svou postavu, významně omladit svůj vzhled a zdraví. 

NEBOJTE SE ZAČÍT

Klíč ke změně totiž neleží v radikálních stravovacích režimech ani v nekonečných hodinách v posilovně, ale nachází se

V OBNOVENÍ ROVNOVÁHY VE DVOU OBLASTECH NAŠEHO ORGANISMU,

z nichž jedna z nich zahrnuje nápravu rovnováhy ve střevní mikroflóře a druhá obnovu progresivně oslabené svalové hmoty.

Představete si:

 • Jak se budete cítit mladší a plní energie, budete moci nosit oblečení, které chcete, a lidé vás budou obdivovat za vaši postavu. 
 • Jak už konečně budete vědět, jak si udržet štíhlejší postavu, která září vitalitou a novou elegancí.
 • Jak už nebudete otroky svých chutí, ale budete jíst to, co vaše tělo skutečně potřebuje k dosažení zdraví a štíhlosti, bez nutnosti počítat každou kalorii. 
 • Už žádné špatné trávení, žádné zácpy nebo průjmy. Už žádná bolest ani probděné noci. Jen dokonalá rovnováha, která vás udržuje v kondici.

Zjistíte, že vaše ambice nejsou jen nesplnitelnou iluzí. Jakmile si osvojíte a aktivně využijete poznatky z výukového programu, všechny tyto úžasné věci se stanou vaší realitou.

 Naučíte se pochopit, jaký je vztah mezi střevním ekosystémem, svalovou hmotou, zdravím a nadváhou a jak je udržovat v rovnováze, i to, jak střevní bakterie ovlivňují naše chování, emoce a zpracování jídla, což má vliv na tělesnou váhu.

 Nemarněte čas hledáním a testováním neefektivních metod.

Máte před sebou ověřenou metodu, která opravdu funguje. Já jsem ztratila 4 roky, než jsem si uvědomila a konečně i pochopila, že důležitější je, co do jídelníčku přidat, než co z něj vynechat.

NEČEKEJTE, AŽ PROBLÉMY ODEJDOU SAMY. 

 Udělejte první krok k lepšímu životu už dnes.

Nabízím vám šanci na dlouhodobé výsledky díky jednoduchým principům výživy, které jsou aplikovatelné kdekoli a pro kohokoli. 

Tyto principy výživy jsou vhodné i pro děti a těhotné či kojící ženy. 

Mnoho lidí se potýká se stejnými obtížemi a hledá řešení. Díky tomuto kurzu získáte odpovědi, které hledáte – jak zhubnout, jak si zlepšit zdraví.

JDE O VĚDECKY OVĚŘENÝ ZPŮSOB,

jak obnovit zdraví střev a dosáhnout trvalého snížení hmotnosti a zlepšení zdraví.

CO, V KURZU NAJDETE? 

A

Pětidílný program vás provede všemi klíčovými informacemi nezbytnými pro úspěšné hubnutí a zlepšení vašeho zdravotního stavu. 

Kurz je vaším průvodcem zdravého životního stylu, rozlišuje mezi fakty a mýty a poskytuje informace a jasný přehled o tom, co je ve světě zdravého životního stylu opravdu důležité, a naopak, co je pouze mýtem a nemá na vaše úsilí o lepší zdraví žádný vliv.

Cena kurzu je: 

1 990 Kč

ale pokud se rozhodnete rychle 

můžete jej získat za exkluzivní, startovací cenu 

1 490 Kč.

P O Z O R

TATO NABÍDKA JE ČASOVĚ OMEZENÁ.

Abych vám usnadnila vaše rozhodování, umožňuji vám stáhnout si ZDARMA první dva díly kurzu, včetně pracovních listů a jednoho bonusu: „20 ZDRAVOTNÍCH benefitů střevní mikroflóry“. 

Máte-li pochyby o tom, zda je tento kurz pro vás, 

PODÍVEJTE SE NA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI:

 • „Diety mi nepomohly.“
  Tento kurz se zaměřuje na výživu a posílení orgánů pro zdraví a štíhlou postavu. Nejde o dietu, ale o změnu životního stylu a porozumění potřebám těla.
 • „Zkoušel/a jsem už vše.“
  Text odrážkyKurz je založen na vědeckých faktech, ne trendech. Dozvíte se o vlivu střevní mikroflóry a obnově její rovnováhy pro lepší zdraví a hmotnost.
 • „Nemám čas.“
  Text odrážkyKurz můžete absolvovat ve vlastním tempu, materiály jsou přístupné doživotně. Je to investice do času, který byste jinak trávili snahou o zdraví bez výsledků.
 • „Je to pro mě?“
  Pokud toužíte po změně, kurz je pro vás. Je srozumitelný a napsán tak, aby ho pochopil každý. Budete podporování komunitou, která je na stejné vlně s vámi, to znamená, jsou v ní lidé, kteří mají stejný zájem jako vy – zlepšit si tělesnou hmotnost, zdraví nebo obojí.
 • „Stojí to za investici?“
  Jednoznačně ano. Kurz nabízí cestu k životu bez nadbytečných léků a zdravotních problémů, kontrolu nad vaším zdravím a vzhledem.
 • „Je to opravdu jednoduché?“
  Kurz představuje udržitelné zásady, nikoli nerealistické diety. Vysvětlí vám, jak snadno dosáhnout zdraví a štíhlosti změnou některých pravidel ve stravování, a to i pokud se stravujete zdravě. I já jsem se stravovala zdravě, přesto jsem během čtyř let v přechodu přibrala 10 kilogramů navíc a trpěla mnoha zdravotními problémy, které mě obtěžovaly. Teprve uskutečněná změna ve stravování, o které je tento kurz, vše změnila, a já se dnes ve svých 66 letech cítím opět výtečně.
 • „Je určený pro všechny?“
  Ano, kurz je vhodný pro každého, kdo chce zlepšit své zdraví, bez ohledu na stávající zdravotní stav. Vhodný i pro těhotné a kojící ženy.
 • „Mohu kurz využít i při zdravotních problémech?“
  Kurz je neškodný a vhodný pro lidi s různými zdravotními problémy, včetně diabetu 2. typu a zánětlivých onemocnění. Vždy se poraďte se svým lékařem.
 • „Jak poznám, že to funguje?“
  Brzy uvidíte první pozitivní změny, jako je lepší spánek nebo zlepšené trávení. Důležité je jít do akce a dodržovat zásady kurzu. Čím spolehlivěji budete uváděné zásady dodržovat, tím lepších výsledků dosáhnete.

ROZHODNĚTE SE:

Můžete pokračovat ve svém dosavadním životním stylu nebo investovat do sebe a získat kontrolu nad svou váhou a svým zdravím.

Nepromarněte možnost získat kurz za zvýhodněnou cenu. 

Objednejte si kurz ještě dnes a začněte dosahovat výsledků, o jakých se vám ani nesnilo.

Možná máte obavy z dalšího zklamání, což je pochopitelné, ale věřím, že poznatky získané tímto výukovým programem vám poskytnou nový pohled na tuto problematiku. Otevřou vám oči a pomohou vám dosáhnout lepších úspěchů, než jaké se vám nyní zdají být dosažitelné.

Pokud využijete všechna doporučení, vaše cesta k vitalitě a štíhlé postavě se stane přirozenou a nenáročnou.

Objevte, jak dosáhnout svých cílů bezpečně a efektivně!

Na jaká překvapení se ještě můžete těšit?  

Abyste získali všechny potřebné informace shromážděné na jednom místě, ZÍSKÁVÁTE ke kurzu ZDARMA také řadu exkluzivních bonusů, ve kterých naleznete klíčové informace, o kterých nemáte mnohdy ani tušení. 

20 zdravotních benefitů střevní mikroflóry

Zjistěte, jak důležitá je rovnováha střevní mikroflóry pro naše zdraví, imunitu, psychiku a ideální váhu. Objevte se, proč je nazývána „super-orgánem".

BAZÁLNÍ METABOLISMUS: pomocník nebo nepřítel?

Bazální metabolismus pracuje na vašem hubnutí non-stop. Naučte se ho podporovat a zjistěte, co mu škodí. Objevte, jak rozpoznat, kdy vás vaše zdraví a snaha o hubnutí mohou zradit.

Ztráta zdravé střevní mikroflóry: Jaké jsou nejčastější příčiny?

Klíčem k celkovému zdraví a vitálnímu stárnutí je zdravá střevní mikroflóra. Zjistěte, co škodí vašim střevům a jak si udržet jejich zdraví pro lepší pohodu. Naučte se, jak obnovit rovnováhu ve svém střevním ekosystému.

Bez bílkovin žádné zdraví

Znáte ten pocit, kdy se probudíte unavení, bez energie a den za dnem řešíte zdánlivě nekonečný seznam zdravotních neduhů? Představte si, že existuje přirozená cesta, jak znovu získat ztracenou vitalitu, podpořit své zdraví a cítit se skvěle. Stačí udělat několik jednoduchých změn ve vaší stravě a můžete začít pozorovat výrazné zlepšení už během 30 dnů.

Čím svaly rozhodují o přežití?

Víte, jaké tajemství se skrývá ve vašich svalových vláknech, které mohou znamenat  rozdíl mezi plnohodnotným životem a předčasným koncem. Život v důchodu může být plný koníčků a zájmů, kvůli kterým se vyplatí být fit. Zapomeňte na hledání mládí ve flakonech a pilulkách - pravá odpověď leží ve vašich svalových vláknech. Zjistěte, jak svaly rozhodují o přežití a co v této souvislosti znamená "stresové hladovění“?

Probiotika nebo prebiotika, na co si dát pozor?

Znáte to, když trávení nefunguje, jak má? Unavuje vás nekonečné hledání řešení? Tušíte, jak klíčový je rozdíl mezi probiotiky a prebiotiky, a proč se nespoléhat slepě na probiotika jako na všelék pro trávicí obtíže?

Biologická hodnota bílkovin: Neznámý hrdina vašeho zdraví.

Ztratili jste klíč k vaší vysněné postavě? Počítáte kalorie jako švýcarský bankéř, ale váha stojí pevně jako skála? Hlavním viníkem může být něco tak základního, jako je bílkovina na vašem talíři. Ne všechny bílkoviny jsou totiž stvořeny stejně. Odkryjte moc biologické hodnoty bílkovin – skrytém hrdinovi. Nejenže je klíčem k účinnému hubnutí, ale i k pevnému zdraví a energii, která vás nenechá ve štychu.

„Jak začít realizovat změnu? 11 základních pravidel.“

Přiznejme si to – život je tvrdý souboj, ve kterém někdy zapomínáme na to nejdůležitější: naše zdraví a pohodu. 

Kolikrát jste se zamýšleli nad otázkou: „Jak dosáhnout štíhlé postavy a současně se cítit plni života? Jak být spokojeni s tím, co vidíme, když se podíváme do zrcadla, aniž bychom pociťovali výčitky nebo zoufalství?“ Tento průvodce je zde, aby vám ukázal cestu ven. Je to strategie pro překonání překážek na cestě k ideální postavě a zdravému životu. 

A ani to ještě není všechno. 

Obdržíte také různé PRACOVNÍ LISTY, ve kterých naleznete také testy, které vám pomohou ujasnit si, jak na tom skutečně jste.  

+

Dále získáváte také:

Přístup do uzavřené FB skupiny

Budete mít možnost být součástí privátní, uzavřené FB skupiny (v případě, že si zakoupíte celý kurz), určené jen pro vás, která vám poskytne prostor k výměně a sdílení zkušeností, úspěchů a otázek s ostatními, kteří si vybrali stejnou cestu. Získáte motivaci, podporu a dostatečnou stimulaci ke splnění cílů.

Stanete se částí komunity lidí na stejné vlně, kteří se společně podporují a posunují vpřed.

Připravte se na cestu změny, která vás dovede k lepšímu zdraví a pocitu spokojenosti. 

Co o kurzu řekli ostatní?

Pokud toužíte po změně ve své věčné bitvě s nadváhou a zdravotními obtížemi, pak tento kurz je přesně tím, co potřebujete získat. Je nabit informacemi odhalující fakta o vzájemných souvislostech mezi kvalitou střevního prostředí a kvalitou svalové hmoty. Kurz vám ukáže nejen to, proč je tak zásadní udržovat si rovnováhu v obou těchto oblastech organismu, ale také cestu, jak se dostat ze začarovaného kruhu tloustnutí a churavění.
BC. Jana Lehner, DiS.Diplomovaná zdravotní sestra, instrumentářka na operačních sálech Ordensklinikum Linz Barmherzige Schwestern, Rakousko
Bez ohledu na to, zda se vaše trvalé zdravotní problémy projevují jako nadváha, potíže s trávením nebo cukrovka a hledáte možnost zlepšení, pak vám vřele doporučuji tento kurz.

Myslím si, že by se měl stát povinnou četbou pro všechny pacienty naší metabolické kliniky, protože vám odhalí fakta, která vám žádný lékař nesdělí. Toužíte-li po lepším zdraví a štíhlejší postavě, pak tento kurz vám ukáže, jak na to.
Bc. Helena Oudesová, DiS.Diplomovaná zdravotní sestra, metabolická rehabilitační klinika, Rakousko
Za tento kurz ze srdce děkuji. Přinesl mi (troufnu si říct) zásadní životní poznání ohledně mého zdraví. Helena dává informace do souvislostí, které jsem nikde jinde nenašla a neslyšela a to se o problematiku zdraví a výživy už nějaký čas zajímám.

Nadšená jsem byla z pracovních listů, které mi jednak umožňují udělat si revizi toho, jak na tom nyní jsem, tak také kontrolu změn, když se vydám na cestu, kterou mi Helena v tomto kurzu ukazuje. Kurz jednoznačně doporučuji.
Veronika Mašínováhttps://veronikamasinova.cz
Moře informací, o kterých jsem neměla ani ponětí. Tento kurz se stane vaším nejdůležitějším průvodcem na cestě za zdravím a štíhlejší postavou.

Je neuvěřitelné zjistit, jak málo stačí k dosažení lepší vitality, štíhlejší postavy a odstranění mnoha zdravotních problémů, s kterými si mnozí lékaři nevědí rady. Doporučuji tento kurz vřele všem, kdo touží po štíhlejší postavě a pevnějším zdraví. Změní vám život.
Ilona Kohoutová

Nenechte si ujít tuto exkluzivní nabídku! 

Kolikrát jste se rozhodli "od pondělí začnu", jen abyste svůj úmysl přesunuli na další den, týden či měsíc? Cítíte, že nemůžete najít cestu, jak změnit svůj životní styl?

Tento kurz je tím pravým řešením pro vás – jednoduchý, srozumitelný a nabízí účinné rady pro změnu. Je ideální pro ty, kteří jsou rozhodnuti změnit svůj přístup ke zdraví a tělesné váze.

Nezahazujte svoji šanci na změnu.

.

OSVOBOĎTE SE OD TLOUŠŤKY A MNOHÝCH ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ

včetně všech bonusů, pracovních sešitů a skupinové podpory

1 990 Kč

za 1 490 Kč.

Nepromarněte svou jedinečnou šanci, protože tato cena platí pouze do 30.04.2024.

Neváhejte zjistit, jak lze dosáhnout dlouhodobých výsledků, které žádná dieta nedokáže poskytnout.

Helena Havránková

Diplomovaná zdravotní sestra | Autorka tohoto vzdělávacího kurzu